Algirdas Kasiliauskas
nuo 1990 m. dirbo

Klaipėdos miesto ligoninėje chirurgu onkologu ir echoskopuotoju
1988 metais

baigė tuometinį Kauno Medicinos Institutą
1996 metais stažavosi

 Strasbourg`o Oranžerijos klinikoje krūtų onkologinės chirurgijos srityje,
2002 metais

Wurzburg`o universitetinėje klinikojebendrosios chirurgijos srityje.
2005 ir 2007 metais dalyvavo

EuroposOnkologijos mokyklos (ESO) seminaruose „Krūties vėžys jauname amžiuje“ Londone.
2009 - 2013 metais išklausė

 Europos Onkologijos Instituto (IEO) kursus „Krūtų onkologinė ir rekonstrukcinė chirurgija“ Milane.

Algirdas Kasiliauskas

algirdas_kasiliauskas_Dirba chirurgu mamologu UAB „Klavita“, chirurgu mamologu Klaipėdos Resbulikinėje  ligoninėje, gydytoju konsultantu UAB „Medea klinika“. Konsultuoja ir gydo dėl krūtų ligų, apgamų, papilomų, odos gerybinių ir piktybinių auglių. Atlieka krūtų, minkštųjų audinių ir kt. ultragarsinius tyrimus (echoskopiją). Operuoja dėl  krūtų ligų, atlieka rekonstrukcines (atstatomąsias) krūtų operacijas po krūties pašalinimo. Šalina gerybinius ir piktybinius odos ir minkštųjų audinių darinius.

  • Yra ilgametis Lietuvos Senologijos (krūtų ligų) draugijos narys ir dalyvauja kasmetinėse tarptautinėse jos konferencijose Vilniuje.
  • 2018 m. kovo mėn. dalyvavo Europos krūties vėžio konferencijoje Barselonoje (Katalonija, Ispanija).
  • 2018 m. gegužės mėn. skaitė paskaitą 9 – jame tarptautiniame Baltijos chirurgų asociacijos kongrese apie neinvazinio krūties vėžio diagnostikos ir gydymo patirtį Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje.
  • 2018 m. rugsėjo mėn. skaitė paskaitą Lietuvos onkologų chemoterapeutų draugijos kasmetinėje konferencijoje Klaipėdoje “Krūtis tausojantis gydymas”
  • 2018 m. rugsėjo mėn. dalyvavo trečiajame Prancūzijos – Brazilijos krūtų ligų ir onkoplastinės krūtų chirurgijos simpoziume Rhena klinikoje Strasbūre (Prancūzija).